Ponúkame vám odbornú pomoc od plánovania až po úplnú realizáciu. Robíme všetko preto, aby sme vaše vízie pretavili do reality. Naše projekty zastrešujú odborníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Zameriavame sa na generálne dodávky hál, opláštenie a zastrešenie nových, ale aj existujúcich budov a výrobu a montáž oceľových konštrukcií.

Dbáme na odbornosť a presnosť pri každom našom projekte. Pripravíme pre vás kompletnú realizáciu vašej stavby, od hĺbkového zakladania cez TZB a elektroinštalačné práce až po zastrešenie. Bez problémov zrealizujeme aj atypické konštrukcie za bezkonkurenčné ceny, rýchlo a presne.

Uvedomujeme si, že pre nášho zákazníka je dôležité, aby spolupracoval so spoločnosťou, na ktorú sa dá spoľahnúť. Preto venujeme pozornosť aj tým najmenším detailom. Každodenne spolupracujeme s najväčšími výrobcami. Školení a skúsení stavitelia koordinujú prácu priamo na mieste. Našu prácu je možné sledovať od úplného začiatku až po dokončenie stavby. Našim klientom ponúkame záruku a profesionálny prístup.